Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumsal bir yapıda imaj ve itibar, kalıcılığı ve profesyonelliği sağlamak adına çok önemlidir. Kurumsal olarak var olunan her alanda kurumsal imaj ve politikaya uygun biçimde yer almak gerekir ki dijital dünyada önemi daha da büyüktür. Dijital platformda kurumsal kimliği başarılı bir şekilde yansıtacak ve profesyonelliği tüketiciye aktarabilecek çalışmaların gerçekleştirilmesi gerekir. İnternet dünyasında özellikle web sitesi açarken, kurumsal kimlik vurgulanması en temel olgulardan birisidir. Dolayısıyla kurumsal web sitesi oluştururken mutlaka her bir aşamasında bu olguya dikkat edilmesi gerekir.

Kurumsal Kimliğe Uygun Logo Tasarımı

Kurumsal kimliği oluştururken logo en önemli aşamayı oluşturur. Görselliğin daha fazla önem taşıdığı internet dünyasında marka ve web sitesi logosunun doğru şekilde seçilmesi gerekir. Logonun ön tasarım sürecinden, tasarlanmasına kadar her aşamada profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Logo, kurumsal yapınızın görsel kimliğini oluşturur. Hizmet politikasını, profesyonelliği ve kurumsallığı en iyi şekilde anlatacak logo tasarımlarında kapsamlı ön araştırma gerçekleştiriyoruz. Firmamız uzman ekiplerince şirketinizin faaliyet alanı, hizmet anlayışı ve hedefleri ile ilgili kapsamlı araştırma gerçekleştirir. Bu araştırmalar faaliyet alanındaki tüketici profiline ilişkin yapılan araştırmalarla birleştirilerek, en iyi ve en yenilikçi tasarımlar sunulur.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Profesyonelliği ve iş ciddiyetini somut biçimde anlatmaya yardımcı olacak kurumsal kimlik oluştururken her zaman sadelikten hareket ediyoruz. Sadeliğin ön planda olduğu ve renk çeşitliliğinin daha kısıtlı olduğu bir tasarım çalışmasıyla kaliteli bir kurumsal kimlik sizler için hazırlanmaktadır. Şirket tarihinizi, hedeflerinizi ve hizmet yaklaşımınızı en başarılı şekilde anlatmanızı sağlayacak ve tüketicide daha ilk görüşte olumlu bir imaj oluşturacak çalışmalara imza atıyoruz.

Türkiye’nin en saygın marka ve şirketleri ile yaptığımız çalışmalarımızla kurumsal kimlik oluşturmadaki başarımızı somut biçimde müşterilerimize gösterebiliyoruz. Tamamıyla iş dünyasındaki profesyonelliğine uyum sağlayacak ve dijital dünyadaki varlığınızı daha da sağlam hale getirecek kurumsal imaj çalışmalarında hassas yaklaşımlar sergiliyoruz. Hangi hizmet sektörü olduğu fark etmeksizin kurumsal yapınız için en uygun olan kurumsal kimliği uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Böylelikle şirketinizin daha en başından global ticaretin dinamik yapısıyla uyumluluğa sahip olmasını sağlamaktayız.

Kurumsal Kimlik İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ