Sık Sorulan Sorular | Benimde Sitem Olsun

SSS

SIK SORULAN SORULAR

Satın alma işlemi nasıl yapılır?
Alanında uzman AR-GE ekbimiz sizi detaylı olarak dinledikten sonra sizin için uygun önerileri sunacaktır. Anlaşmamız durumunda ekip çalışmaya başlayacak ve sürekli sizinle iletişim halinde olacaktır.
Web sitem Google'da çıkar mı?
Elbette. Tüm sitelerimiz %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücümüzdür.
Web site kurulduktan sonra içerik nasıl girilir?
Web site kurulumu tamamlandıktan sonra genelde tüm müşterilerimizin içeriklerini editörlerimiz tarafından girmekteyiz. Bu satın alma aşamasında anlaşmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer siz giriş yapmak isterseniz tarafınıza verilen admin bilgilerinizi kullanarak gelişmiş panel yardımı ile kolayca girebilirsiniz.
Daha önce hiç web site kullanmadık eğitim veriyor musunuz?
Tüm web site içeriğinizi kolayca düzenleyebileceğiniz kullanımı basit bir yönetim paneline sahip olacaksınız bu türkçe panel yardımıyla kolayca içeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç kalmadan kendiniz girebilirsiniz. Yinede sorun yaşadığınız da destek ekibimizi aramaktan hiç çekinmeyin.
Şu anda web sitemiz var içerikleri aynı şekilde taşıyabilir miyiz?
Eski web sitenizde bulunan tüm içeriklerinizi dilerseniz alanında uzman editörlerimiz tarafından eksiksiz olarak girilir. Siteniz bu aşamalarda yayında olmayacaktır ve yarım içerikle müşteri ve ziyaretçi kaybı yaşamazsınız web siteniz tüm bilgiler girildikten sonra yayına alınacaktır.
Web sitelerimiz için barındırma hizmeti sağlıyor musunuz ?
Evet web siteleriniz için barındırma hizmeti sunuyoruz. Kendi sunucumuz üzerinde barındırıyor ve güvenliklerini garanti ediyoruz.
Hizmetlerin iade hakkı var mıdır?
Yazılımlarımız açık kaynak olması sebebi ile herhangi bir iade söz konusu değildir. Bu sebeple ürünü satın almadan önce bir demo site kurulup tüm detayları incelemeniz ve tüm isteklerinize cevap verdiğini anladığınızda satın almanız gerekir.